Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Поради по догляду за дитячим одягом

Маленькі непосиди досліджують світ кожну секунду, не замислюючись про свою чистоту і охайності свого одягу. Дитячий одяг рясніє всілякими плямами після активних ігор на вулиці, смачного обіду і готових малюнків для дорогоцінних батьків. Всі мами рано чи пізно стикаються з настирливими забрудненнями, які важко прибрати з білосніжних футболок і однотонних штанців.

Як же відіпрати плями на дитячому одязі?

Спочатку давайте розглянемо традиційні способи боротьби з забрудненнями на дитячому одязі:

  • Натуральні засоби для виведення плям - побутова хімія зараз проводиться на будь-який смак і склад миючих засобів стає більш наближеним до натурального. Виберете дитячий засіб для виведення плям вітчизняного або іноземного виробництва - плями стануть сущою дрібницею для Вас.
  • Виварювання в пральній машині - раніше жінки використовували господарське мило і велику каструлю для боротьби з плямами на одязі. Тепер техніка дозволяє мамам зайнятися чимось іншим, поки барабан пральної машинки в компанії з порошком будуть працювати над забрудненнями. Обов'язково перевіряйте етикетки дитячого одягу! Можливо прання при високій температурі і виведе пляма, але в добавок зіпсується колір і якість речі.
  • Запирання дитячим милом - дуже часто мами, виявивши свіжа пляма на майці або джинсах дитини, відразу роблять рішучі дії. Затерти пляма милом - ідея, яка зможе врятувати річ від засохлого плями.Ще більш ефективно - натерти місце забруднення милом і відправити відразу в пральну машину. Швидше за все, дитячий одяг буде знову чистою, без слідів колишніх плям.

А також існує кілька маленьких хитрощів для боротьби з плямами на дитячому одязі:

  • Плями від ягід і фруктів відмінно прибираються напором окропу. Потрібно натягнути тканину і лити гарячу воду, поки пляма не зблідне.
  • Плями іржі після гойдалок і турніків можна вивести за допомогою часточки лимона. Загорніть шматочок цитруса в марлю або бинт і натріть забруднене місце. Пройдіться по плямі праскою і виперіть в машинці при звичайному режимі.
  • Жирні плями легко видалити розчину соди і оцту або миючим засобом. Але для початку, упевніться, що тканина не зіпсується від впливу лугу.
  • Улюблені плями від фарб швидко зникнуть, якщо обробити місце забруднення рідиною для зняття лаку без вмісту ацетону. Потім досить просто випрати річ в пральній машинці. До речі, свіжі плями від гуаші та акварелі можна промити холодною водою - на одязі більше не залишиться сліду від плям.

Нехай прання дитячого одягу не викликає у дбайливих мам паніки і страх. На сьогоднішній день існує безліч рішень для таких дрібних проблем, як плями на дитячих футболках і штанцях. І навіть, якщо улюблену кофтинку або маєчку не вдалося відіпрати, то ми обов'язково допоможемо оновити Вашому малюку гардероб, не варто хвилюватися. Активного проводження Вашим сміливим малюкам.

Подiлитись з друзями:
 29/10/2019   
 146 переглядiв