Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Інтернет магазин дитячих товарів в Україні

Як з'ясувати чи піклується інтернет-магазин про своїх покупців? Є ряд критеріїв, за якими можна переконається, що на одній покупці ваше знайомство з магазином не закінчиться. Саме цим пунктам інтернет-магазин Модна Соня намагається відповідати кожен день, щоб клієнти поверталися за покупками знову і знову.

Що важливо:

  • Ціна відповідає якості. Хороші інтернет-магазини намагаються дотримати свого слова і керуватися цим правилом. Ми пропонуємо навіть більше - якість переважає над ціною. Наш інтернет магазин може сміливо називати себе місцем для придбання дешевого одягу, яка відрізняється добротною якістю!
  • Чесні акції для клієнтів - саме чесні, без накручених цін заздалегідь. Якщо ми хочемо постійних клієнтів, то запорукою довгих комерційних відносин є правдивість цінника. Модна Соня підтримує акції для клієнтів.
  • Можливість вимірів - це привілей не кожного інтернет-магазину. У свою чергу, консультанти магазину Модна Соня намагаються підібрати одяг потрібного розміру для впевненості клієнта і для подальших придбань зацікавлених покупців. Більш того, консультанти завжди онлайн і готові допомогти клієнтам нашого магазину!
  • Розсилки - це поширена послуга для постійних покупців. Так як дуже зручно дізнаватися про новинки та акції магазину відразу ж після надходження товару. Модна Соня використовує для інформування клієнтів електронну пошту, що дуже зручно.
  • Швидка доставка - це запорука успіху інтернет-магазину, так як замовивши товар, не хочеться довго чекати обновку. Модна Соня не тільки оперативно доставляє по Україні замовлення клієнта, а й надає безкоштовну доставку покупцям при замовленні від 1000 грн. Також є можливість оплати при отриманні, що дуже користується попитом серед українських покупців.
  • Великий асортимент - це привертає увагу і дозволяє знайти те, що дійсно хочеться клієнту. Наш інтернет магазин має величезний вибір фасонів з красивою і якісною продукцією дитячого одягу Турецьких та Українських виробників для вас. Діти і батьки зобов'язані знайти своїх фаворитів у нашому асортименті!
  • Можливість дропшиппінг - ця послуга підкорює українські простори все активніше. Модна Соня сприяє клієнтам, які зацікавлені в дропшоппінг, що сприятливо відбивається в зростаючій кількості бажаючих зробити замовлення саме в нашому інтернет-магазині.

Цей список критеріїв може змінити будь-який клієнт, вносячи свої особисті переваги, і кожен пункт по-своєму важливий для кожного покупця. Але найголовніше - це наше прагнення бути краще для вас і відповідати вашим очікуванням в повній мірі.

Здійснюючи замовлення вперше, будучи вже нашим постійним клієнтом або опинившись перед вибором постачальника дропшоппінга - будьте впевнені в нашому інтернет-магазині! Модна Соня - це не дорогий інтернет магазин дитячого одягу з високим турецьким якістю товарів, з можливістю безкоштовної доставки і індивідуального підходу до своїх покупців!