Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Як прикрасити конверт на виписку своїми руками

Як прикрасити конверт на виписку? Урочиста подія виписки мами і малюка з пологового будинку зачаровує ніжністю, родинним затишком і безмежною любов'ю. Багато майбутніх мам задовго до зустрічі з малюком барвисто представляють цей чарівний день, вибираючи святкове вбрання для новонародженого і конверт для виписки. Моделі конвертів для крихт вражають величезним вибором матеріалів, кольорів і фасонів. Залежно від пори року конверт для новонародженого може бути полегшеного або утепленого варіантів. Але, безсумнівно, найважливіша деталь урочистого згортка для скарбу, який приніс в сім'ю лелека - це стрічка для конверта.

Що, як і атласний бант зі стрічки може прикрасити конверт на виписку? Традиційно, для дівчаток стрічку вибирають рожевою, а маленьким джентльменам дістається блакитне прикраса. Як зав'язати бант на конверт на виписку? Щоб стрічка красувалася на конверті яскравим пишним бантом, необхідно потурбуватись про довжину атласу для прикраси згортка. Чим довше буде стрічка, тим добротнее вийде бант. Є кілька варіантів, як зав'язувати конверт на виписку:

  • Оформлення банта з кінців стрічки - спочатку конверт обмотується стрічкою, а з вільних кінців формується гарний бант
  • Вшита в стрічку гумка і накладної бант - можна спорудити спочатку бант, прикрасивши стразами і блискітками, а в стрічку вшити еластичну гумку.
  • На кінці композиції - приробити фіксуючу кнопку. Досить буде тільки з'єднати кнопкою кінці прикраси Бант з вільними кінцями стрічки - багатьом мамам подобається, коли пишний бант супроводжується довгими кінцями стрічки, які надають композиції ніжності й легкості. Не дивлячись на величезний асортимент нарядних конвертів, в комплекті яких вже є і стрічка, і бант або квітку, багато мам-рукодільниці хочуть самостійно оформити затишний згорток для новонародженого. Як же прикрасити конверт на виписку своїми руками?

Якщо ідея саморобного банта і оптимальної стрічки здається нудною і буденною, то можна спробувати щось більш грандіозне:

  • Іменна вишивка - додасть конверту винятковості. Мама з величезною любов'ю може вишити ім'я малюка, тим самим перетворивши урочистий конверт в справжнісінький оберіг!
  • Декоративна вишивка - можна нашити будь-які візерунки на конверт. Орнамент додасть виробу унікальності, а мама вкладе в копітку роботу все своє серце!
  • Обшивка конверта квітами зі стрічок - зробить згорток оригінальним за рахунок об'ємної композиції. Натягнувши тканину конверта п'яльцями, можна сміливо братися за втілення своїх ідей з декору.

Будь-які мамині задумки зобов'язані стати реальністю! Хто вибирає готовий комплект з конверта і декоративної стрічки, хто прикрашає виріб сам. Як оформляти і як зав'язати конверт на виписку слід самим батькам! Нехай Ваш малюк буде самим ошатним в урочистий день виписки. Нехай новонародженому буде гранично затишно і тепло в м'якому пакунку від мами і тата! Бажаємо як найшвидшого возз'єднання всієї Вашої родини!

Подiлитись з друзями:
 14/12/2019   
 357 переглядiв