Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Літні комплекти одягу для хлопчиків

286 грн.
..
259 грн.
..
197 грн.
..
197 грн.
..
197 грн.
..
168 грн.
..
237 грн.
..

Показано 1 по 25 з 99 (Всього сторінок 4)

Мальчики всегда такие озорники. С ними точно не соскучишься. И вот впереди лето, а это значит, что дома малыши сидеть точно откажутся. Конечно, ведь вокруг столько всего интересного. И парк, и аттракционы, и летнее кафе с друзьями, и природа, и велосипед, и ещё много-много всего. Наконец у мамы с папой появилось время на семейную прогулку или выходной день расписан, в мыслях быстрее куда-то умчать с родителями. Тогда меньше всего мальчишкам хочется тратить время на одевания. Мы можем помочь! В интернет-магазине Модна Соня есть каталог с удобными и красивыми летними костюмчиками для ваших модников.

Дитині точно сподобається ідея, так як простіше не придумаєш, ніж натягнути на себе шорти і футболку, які підходять один одному на все 100. Та й мама не стане ламати голову про те, що з чим одягти сьогодні, щоб не стало жарко і обов'язково було удобноє Краще варіанту не знайти!

А після, костюм можна буде розділити на футболку і шорти, та й одягати окремо з різними верхом або низом. Полюбився майка з комплекту без праці підійде під джинси або інші шорти. А шортики з набору можна поєднувати з будь-футболкою з гардероба. Дуже зручно і практично, варто задуматися про покупку прямо зараз. Загляньте в каталог дитячих літніх комплектів, щоб розглянути весь асортимент і замовити один або кілька комплектів на літо. Чекаємо за літніми обновками.