Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Список для першокласників стаття

Одне з найбільш пам'ятних подій для дитини і їх батьків - це перше вересня першокласника. У перший раз в перший клас! Так хочеться, щоб все було бездоганно і яскраво для маленького, але такого дорослого крохі.Іменно тому мами і тата готуються до відповідального заходу заздалегідь, купуючи необхідні речі і атрибути для своїх улюблених крихіток. Але трапляється так, що батьки з найкращих міркувань намагаються придбати якомога більше всього про запас - а раптом те чи інше стане в нагоді маленькому першокласнику.

Як правило, це хибна позиція, так як в школах зазвичай видають список потрібних шкільних атрибутів і озвучують вимоги до шкільної форми. Навряд чи гори зайвої канцелярії і десяток ранців і бантів точно знадобляться дитині. Пропонуємо вам кілька порад для того, щоб упорядкувати покупки напередодні першого вересня.

Поради батькам першокласника:

  • Ще раз ознайомтеся зі списком від майбутнього класного керівника, в якому зазначено точну кількість канцелярії для першокласника. Не хвилюйтеся, що не вистачить картону або зошитів. Вчителю відомі тонкощі програми, а значить - дотримуватися пунктів в списку буде правильним рішенням.
  • Якщо Вам надзвичайно хочеться порадувати дитину обновками, які дозволять малюкові виділятися серед однокласників, то дайте дитині можливість вибрати ранець, кілька красивих ручок і аксесуари до шкільної форми. Хлопчики вважають за краще вибирати портфель і пенал з улюбленими мультиплікаційними героями. Дівчата прагнуть підібрати з мамами найкрасивіші гольфи і банти, не загубивши можливість знайти наймодніший ранець з яскравим принтом і ручку з коханою принцесою або героїнею.
  • Багато магазинів пропонують комплексний варіант для батьків першокласників - це універсальний набір атрибутів для дитини, який вперше переступить шкільний поріг. Можна скористатися варіантом набору першокласника, так як це не тільки вигідно, але і зручно. Так ви точно не пропустіть деякі дрібниці з уваги, такі як точилка або ластик. Єдиний мінус наборів першокласника - це відсутність можливості вибирати окремі канцелярські одиниці. Але, як правило, подібні набори витримані в одній тематиці. І якщо маляті подобається Ніндзяго або Вінкс, то весь набір з принтом присвяченому одному з мультфільмів точно буде до смаку майбутньому першокласнику.

Шкільна форма базова потреба першокласника. Що врахувати? Коли портфель уже зібраний, то слід звернути увагу на шкільну форму, адже саме в цьому одязі дитина буде вчитися в школі день у день. Якщо за правилами навчального закладу форма повинна бути певного фасону, то єдина порада для батьків першокласника намітити пошиття піджака і брюк або спідниці ближче до вересня. За літо малюк підросте і в серпні розміри будуть більш правдивими.

Подiлитись з друзями:
 28/07/2019   
 44 переглядiв