Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Як прищепити дитині любов до обновок стаття блог

Прикладом протесту юних бунтарок може бути відмова від шпильок, зачісок, бантів. Підросли красуня навідріз відмовляється від зачісок, бажаючи від мами і тата одного - залишити волосся в спокої. У той час хлопчаки перешкоджають головних уборів, які так потрібні в сонячний день. По ходу дорослішання малюки просто не хочуть виходити зі своєї зони комфорту і звикати до нових атрибутів в повсякденному житті. І що тоді робити батькам? Йти на поводу у своїх чад, залишаючи дочок розпатланим, а синів у спекотну погоду без головного убору?

Зовсім ні, в плані одягу і аксесуарів слід застосувати тактику пропозицій. Зацікавте дитини одним із запропонованих способів:

1. Почнемо з дівчаток і їх кучерів. Як привчити дитину заплітати, не знімати гумки з голови? Спробуйте спочатку причесати ляльку на очах у своєї маленької принцеси - використовуйте для хвостів і кісок Барбі найяскравіші шпильки і банти. Дочка гарантовано зверне увагу на перетворення своєї улюблениці, а можливо, відразу попросить зробити собі таку красу. Підведіть свою маленьку клієнтку маминої перукарні до дзеркала і повідомте їй, що краше дівчинки в світі немає! Спостерігайте за замилуванням модниці і хваліть дитину!

2. Розглянемо ситуацію з головними уборами - актуальна проблема для всіх дітей. Можна купити панамку з гумкою для фіксації і строго забороняти малюкові навіть торкатися до обновці, але є варіант погуманнее. По-перше, в перший час батьки можуть показувати важливість головного убору на своєму прикладі і хвалити один одного перед дитиною за те, що кепка або капелюх регулярно на голові в спекотну погоду. Також не забудьте новий дитячий панамку одягнути на всіх плюшевих друзів карапуза, захоплюючись як їм йде! Від імені тварин подякуйте за покупку важливого аксесуара (підтвердження важливості головного убору від улюбленого ведмедика точно спрацює).Ви й не помітите, як дитина перестане опиратися і сам буде одягати панамку!

3. Нарешті одяг - навіть нове плаття або штанці можуть стати причиною невдоволення дітей. Малюкам постарше рекомендуємо новий фасон речі купувати в їхньому улюбленому кольорі, а краще - з принтом улюбленого героя мультфільмів. Однорічним бешкетникам можна показати фотографії «лялі» в такому ж вбранні, розповісти, як це здорово. Обновку пропонуйте регулярно, хваліть і запрошуйте до дзеркала. Головне в цій справі - настрій батьків, відсутність пресингу. Але і миритися з відмовами дітей не варто, їм просто потрібно підказати, що новий атрибут гардероба важливий, красивий і зручний. Багато дітей вже з двох років самі вибирають собі одяг на прогулянку, забираючись в свій гардероб і дістаючи з полиць потрібні колготки і футболку.

Зростайте самобутню особистість - вибирайте обновки разом з дітьми на сайті Модна Соня!

Подiлитись з друзями:
 20/10/2019   
 71 переглядiв