Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Дешевий дитячий одяг та безкоштовна доставка

Шановні покупці!

Ми дуже цінуємо Вас і Ваш час, тому надаємо можливість обміну або повернення товару придбаного у нас в магазині протягом 14 робочих днів від дня поставки.

Якщо з яких-небудь причин ви хочете повернути або обміняти речі, зв'яжіться з менеджером за телефонами вказаними в розділі контакти або через електронну пошту modnasonya@gmail.com.

Зверніть увагу:

  • що товар підлягає поверненню або обміну, якщо він не був у вживанні, збережена оригінальна упаковка і етикетки.
  • Поверненню підлягає тільки товар з браком або якщо не відповідає опису на сайті.
  • Якщо вам не підійшло за розміром з нашої вини (виміри зроблені неправильно або розмір не відповідає заявленому).

У разі не правильно обраного Вами товару ми можемо прийняти обмін на таку ж модель потрібного товару якщо такий є у нас в наявності. В даному випадку доставка буде за Ваш рахунок без компенсації магазином.

У разі відправлення товару дотримуйтеся наступних правил:

  1. Складіть в оригінальну упаковку і в повній комплектації замовлення.
  2. Якщо це обмін, то потрібно зробити нове замовлення на сайті потрібного товару або розміру на заміну, в коментарях вказати, що це на заміну.
  3. Відправка товару здійснюється нам звичайної посилки не післяплатою. Адресу доставки вкаже наш менеджер після заповнення вами категорії повернення товару. Всі витрати з доставки оплачує покупець.

Якщо повернення було з нашої вини (у випадках браку або невідповідного товару) магазин повертає суму по доставці на карту клієнта.
У випадки повернення товару, якщо до вас доставка була оплачена магазином, тоді ця сума віднімається від суми повернення коштів. Повернення грошей проводиться протягом 3 робочих днів на вашу карту, яку вказуєте менеджеру.