Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Дитячі спортивні костюми для дівчаток

386 грн.
..
378 грн.
..
428 грн.
Костюм для дівчинки: кофточка + штанці. Кофточка прикрашена милою аплікацією. Еластичн..
399 грн.
Костюм для дівчинки: кофта + штани. Кофточка прикрашена милою аплікацією. Штани фіксую..
410 грн.
Костюм для дівчинки: Кофта + Штани Кофточка прикрашена стильною аплікацією Штанці на м..
458 грн.
Комплектація Футболка, Спідниця..
432 грн.
..

Показано 1 по 25 з 87 (Всього сторінок 4)

Безсумнівно, якщо Ви ще задумуэтесь над питанням чи купувати спортивний костюм вашій принцесі, то інтернет-магазин Модна Соня відповість за Вас - однозначно, купувати! Адже для дітей будь-якого віку немає більш комфортного одягу, ніж спортивні костюми. Вона дає волю рухам, виглядає модно і красиво. Асортимент моделей дозволяє купити дитячий спортивний костюм для дівчинки або хлопчика будь-якого віку.

Загляньте в каталог магазину і виберіть найкрасивіший, стильний, зручний і недорогий спортивний костюм дитячий на рік, два, п'ять або для дітей шкільного віку. Ви знайдете і дитячі спортивні костюми для новонароджених малюків. Ми постійно оновлюємо асортимент магазину для того, щоб на одному ресурсі будь-який батько зміг вибрати все найнеобхідніше для своєї дитини за прийнятні гроші.

Не забудьте купити дитячий спортивний костюм, він стане одним з улюблених нарядів Вашого чада. Загляньте в каталог магазину Модна Соня, вибирайте дитячі спортивні костюми для дівчаток і хлопчиків, якість говорить сама за себе!