Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Літні комплекти одягу для дівчаток

197 грн.
..
286 грн.
..
281 грн.
..
302 грн.
..

Показано 1 по 25 з 75 (Всього сторінок 3)

Літній дитячий одяг дуже різноманітний, як у хлопців, так і у дівчаток. Можна хоч кожен день створювати дітям образ, змінюючи при цьому одну річ або аксесуар. Але варто погодитися, що у дівчат гардероб поповнити простіше обновками, так як в арсенал додаються літні сукні, сарафани, спідниці та лосини.

А ще дитині можна придбати на літо чудовий костюм з футболкою або майкою і з шортиками або спідницею. Тут вже вирішувати вам, з вашою модницею. Інтернет-магазин Модна Соня пропонує широкий асортимент дитячих костюмів для дівчаток, які з любов'ю будуть носитися крихтою все спекотне літо.
Натуральні матеріали, унікальний дизайн і доступна ціна вам сподобаються, а значить - вам не піти від нас без покупки! Яскраві кольори і написи, декор блискітками і намистинами, цікавий пошиття і просто красивий фасон не дозволять вам залишитися без замовлення. А як же рада буде ваша стиляга відразу декільком обновкам з запаморочливим оформленням і улюбленим кольором. Влітку костюм може стати її улюбленим одягом.

Натуральні матеріали, унікальний дизайн і доступна ціна вам сподобаються, а значить - вам не піти від нас без покупки! Яскраві кольори і написи, декор блискітками і намистинами, цікавий пошиття і просто красивий фасон не дозволять вам залишитися без замовлення. А як же рада буде ваша стиляга відразу декільком обновкам з запаморочливим оформленням і улюбленим кольором. Влітку костюм може стати її улюбленим одягом. А ще величезний плюс наборів одягу полягає в тому, що речі можна комбінувати з іншими окремо: футболку або майку з костюма поєднувати з іншим низом, або навпаки - шорти або майку з комплекту одягнути з іншого верхівкою з шафи.

А ось купуючи відразу ж кілька наборів, кількість варіантів літнього одягу тільки виросте! Маючи нові комплекти, стільки стильних літніх образів вам належить створити з вашої крихтою. Поповнюйте літній гардероб для свого малятка разом з нами. Натуральні матеріали, унікальний дизайн і доступна ціна вам сподобаються, а значить - вам не піти від нас без покупки! Яскраві кольори і написи, декор блискітками і намистинами, цікавий пошиття і просто красивий фасон не дозволять вам залишитися без замовлення. А як же рада буде ваша стиляга відразу декільком обновкам з запаморочливим оформленням і улюбленим кольором.


Влітку костюм може стати її улюбленим одягом. А ще величезний плюс наборів одягу полягає в тому, що речі можна комбінувати з іншими окремо: футболку або майку з костюма поєднувати з іншим низом, або навпаки - шорти або майку з комплекту одягнути з іншого верхівкою з шафи. А ось купуючи відразу ж кілька наборів, кількість варіантів літнього одягу тільки виросте! Маючи нові комплекти, стільки стильних літніх образів вам належить створити з вашої крихтою. Поповнюйте літній гардероб для свого малятка разом з нами. Будьте самими стильними цим сезоном!