Передзвонити ?
(063) 136-87-35
(099) 136-87-35 
@modnasonya

Дитячі рюкзаки в інтернет магазині Україна

Інтернет-магазин Модна Соня пропонує величезний асортимент дитячих рюкзаків (країна-виробник Україна і Угорщина) для хлопчиків і дівчаток різного віку за суперціною!

  • дитячі рюкзаки-іграшки;
  • рюкзаки для дівчаток з паєтками;
  • шкільні ранці;
  • дитячі рюкзаки для хлопчиків і дівчаток різних форм і розмірів!

Рюкзак повинен подобатись Вашій дитині, а якість ми гарантуємо! Який би Ви рюкзак не вибирали для школяра або для малюка в дитячий сад важливо точно підібрати розмір. Не треба купувати рюкзаки на виріст - поки дітки ростуть і псують спину незручним великим рюкзаком, він теж природним чином зноситься і втратить початкову привабливість.

Модна Соня рекомендує починати вибір дитячого рюкзака з наступного:

  • Стать дитини.
  • Призначення: ранець для школяра або красивий маленький рюкзачок для малюка.
  • Вік, статура.
  • Вид: звичайний або дитячий рюкзак-іграшка.
  • Колір і форма рюкзака згідно перевагам дитини.

Якість. Шкільний рюкзак рекомендуємо купувати з ортопедичною спинкою. У нижній її частині перевірте наявність невеликого валика, який візьме на себе значну частину ваги. Спинка рюкзака для школяра повинна бути досить жорсткою, з м'якою підкладкою з сітчастою вентильованого тканини, що зменшує потіння спини. Є моделі спинки, зроблені з пластику, а з вентиляцією справляються спеціальні борозни. Лямки регульовані, оснащені м'якою підкладкою, ширина їх 4-5см. Вага правильного рюкзака для першокласника або дошкільника не перевищує 1 кг.

Для шкільного рюкзака радимо дотримуватися такого співвідношення розмірів: ширина плечей дитини і ширина дитячого рюкзака приблизно рівні; верхній край рюкзака не виступає за рівень плечей; нижній край рюкзака відповідає лінії попереку;

Пам'ятайте: хороший рюкзак щільно прилягає до спини Вашого чада. Світловідбиваючі елементи дуже важливі для безпеки дітей. Краще, коли світловідбивачі розміщені з усіх боків: на лямках, спереду, на боках. Велике значення має колір рюкзака. Помаранчевий і жовтий найбільш помітні для водіїв кольору, а це в деяких ситуаціях може бути вирішальним фактором. якість: Тканина потрібно підбирати легку і міцну; краще, якщо вона буде водонепроникною. Шви акуратно оброблені, всі деталі гладкі, без відколів. Дитина може легко користуватися всіма замками і блискавками. Достатня кількість зовнішніх кишень. Зручна внутрішня частина, розділена на потрібне число секторів, що дозволяють грамотно розмістити в рюкзаку все необхідне.

Якщо рюкзак не відповідає цим вимогам Модна Соня рекомендує від нього відмовитися. Продавці інтернет-магазину Модна Соня з величезним задоволенням допоможуть купити рюкзак для Вашої дитини!

Подiлитись з друзями:
 24/06/2019   
 31 переглядiв